ملیکا تهامی و دخترش (بررسی رابطه با علی یاسینی و امیرحسین نامدار)

ملیکا تهامی یکی دیگر از بلاگر های ایرانی اینستاگرام بوده که ماجرای دخترش و همچنین ارتباطش با علی یاسینی و امیرحسین نامدار توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است. او با روابط شخصی که تاکنون داشته، حواشی زیادی پیرامون خود ایجاد کرده است. در ادامه معرفی شاخ های اینستا این بار قصد داریم به بیوگرافی و داستان زندگی این چهره جنجالی فضای مجازی بپردازیم. اگر به دنبال جدید ترین عکسهای قبل و بعد از عمل زیبایی و مطالب خصوصی زندگی ملیکا هستید، تا انتهای مقاله با ما در گرگ بت همراه باشید.

بارکد سایت گرگ بت

ملیکا تهامی کیست؟

ملیکا تهامی کیست ؟

ملیکا تهامی متولد 11 دی 1375 در تهران و از چهره های معروف اینستاگرام است. وی فارغ التحصیل لیسانس طراحی لباس بوده که در فضای مجازی فعالیتش را بعنوان مدل آرایشی شروع کرده و در حالا حاضر عکاس، نویسنده و دارای یک کافی شاپ می باشد. ملیکا بعد از عمل بینی اش بعنوان مدل آرایشی الناز گلرخ در فضای مجازی دیده شد و با انتشار عکس های مدلینگ کم کم به شهرت رسید.

ملیکا در هنرستان رشته گرافیک خوانده و از آن زمان به شدت به عکاسی علاقمند شده است. به همین دلیل وی به سمت مدل شدن و آرایش کردن رفت و  در حال حاضر از طریق پیج اینستاگرامش آموزش های آرایشی هم می دهد. وی با اینکه علاقه ای به خواندن کتاب ندارد اما می گوید نوشتن را دوست دارد و سال 1396 وقتی 21 ساله بود یک رمان بنام الف تا الف نوشته و به چاپ رسانده است.

ملیکا تهامی و علی یاسینی

ملیکا تهامی و علی یاسینی

ملیکا تهامی و علی یاسینی و رابطه پنهانی آن ها با یکدیگر تا مدت ها بحث داغ فضای مجازی بود. امین فردین که پشت پرده بسیاری از سلبریتی ها و فعالان فضای مجازی را افشا کرده چندی پیش از این رابطه پرده برداشت. این زوج از سال ۱۳۹۵ در ارتباط بوده اند و پس از باردار شدن ملیکا، این خواننده جوان مسئولیتش را قبول نکرده و ملیکا را ترک کرده است. هر چند که ملیکا به تازگی تمام این شایعه ها را رد کرده، اما همچنان پدر دخترش مشخص نیست.

افشاگری امین فردین از رابطه ملیکا تهامی و علی یاسینی

افشاگری امین فردین از رابطه ملیکا تهامی و علی یاسینی

افشاگری امین فردین از رابطه ملیکا تهامی و علی یاسینی با بیوگرافی مختصری از این خواننده شروع شد. وی سپس گفت که علی یاسینی از سال 1395 با ملیکا مدلینگ اینستاگرام رابطه داشته و این دوستی حدود 3 سال و نیم ادامه داشته است. حاصل این ارتباط یک دختر 4 ماهه است که علی یاسینی آن را گردن نمی گیرد.

امین فردین همچنین گفت: ست بودن برخی عکس های این دو چهره و ساختن دابسمش های ملیکا تهامی با آهنگ های جدید علی یاسینی خود نشان میدهد که این دو با هم در ارتباط بوده اند. این خبرنگار پشت پرده نیز افشا کرد که دخترش در ماه آبان سال 98 به دنیا آمده و اسم بچشم با حرف ن آغاز میشه و بخاطر روحیه این بچه اسم آن را نمیگیم.

جالب است بدانید به گفته آقای امین فردین، قبل از پخش این برنامه از طرف علی یاسینی با وی تماس گرفته شده که این ویدیو های افشاگری رابطه با ملیکا تهامی را پخش نکنند که البته مشخص نیست که این موضوع حقیقت دارد یا فقط شایعه امین فردین برای جذب مخاطب برنامه اش بوده است.

امین فردین در انتهای صحبت هایش می گوید که خانواده علی یاسینی به خانواده ملیکا تهامی زنگ می زنند و می گویند که بچه را بدید به یکی دیگه بره! همراهان همیشگی مجله گرگ بت توجه داشته باشید که این توضیحاتی که اینجا داده شده تماما صحبت های آقای فردین بوده و شایعه یا حقیقت بودن آن هیچ کدام مشخص نشده است.

ماجرای ملیکا تهامی و دخترش نفس چیست؟

ماجرای ملیکا تهامی و دخترش نفس چیست؟

همانطور که اشاره کردیم، ماجرای ملیکا تهامی و دخترش نفس، به رابطه وی با علی یاسینی بر می گردد. این حواشی به حاملگی این خانم مدلینگ نیز مربوط می شد‌. همانطور که گفته شد، ملیکا چهار ماهه حامله بوده که بعد از آن دیگر هیچ خبری از بچه او منتشر نشده است.

عکس های ملیکا تهامی و دخترش نفس

عکس های ملیکا تهامی و دخترش نفس

اگر به دنبال عکس های ملیکا تهامی و دخترش در فضای مجازی می گردید باید بگوییم که هیچ عکسی از دختر وی تابحال مشاهده نشده است. چراکه همانطور که به طور مفصل به آن پرداخته ایم، ملیکا پس از قطع ارتباط با علی یاسینی بطور کل فضای اینستا را ترک کرده و هیچ عکسی از خودش منتشر نکرده است.

ملیکا تهامی و همسرش امیرحسین نامدار

ملیکا تهامی و همسرش امیرحسین نامدار

در خصوص ازدواج ملیکا تهامی با همسرش امیرحسین نامدار نیز شایعه زیاد است. گفته می شود که چندین سال پیش ملیکا با امیر حسین نامدار که او نیز یکی از مدلینگ های ایرانی است ازدواج کرده و پس از مدتی از یکدیگر جدا شده اند. اما با توجه به اینکه زندگی بیشتر شاخ های مجازی زیر بار شایعات زیادی قرار دارد، شایعه دیگری نیز برای علت طلاق این دو منتشر شده است. یکی از این شایعات ارتباط داشتن همزمان ملیکا با امیرحسین نامدار و علی یاسینی است. البته همانطور که گفتیم، ملیکا تمام شایعات درباره رابطه با علی یاسینی را بارها تکذیب کرد.

پیج ملیکا تهامی در اینستا چه شد ؟

پیج ملیکا تهامی در اینستا چه شد ؟

بسیاری از طرفداران ملیکا تهامی به دنبال پیج اصلی وی در اینستا هستند. در این خصوص باید بگوییم متاسفانه افشا شدن ماجرای رابطه جنجالی ملیکا و علی یاسینی و به دنیا آمدن دخترش باعث شد ملیکا صفحه اینستاگرام خود را مدتی غیر فعال کرده و دیگر هیچ پیج اینستاگرامی برای خود نداشته باشد.

عکس های قبل از عمل ملیکا تهامی

عکس های قبل از عمل ملیکا تهامی

عده ای از علاقمندان به دنبال عکس های قبل از عمل ملیکا تهامی می گردند. لازم است توجه داشته باشید که بسیاری از شاخ های اینستا را کسی قبل از عمل نمی شناخته، چه برسد به اینکه تصاویری از آن ها وجود داشته باشد. اگر دقت کرده باشید، بسیاری از فعالان فضای مجازی بواسطه عمل های زیبایی که بر روی اندام و صورت خود انجام داده اند، دارای فالوورهای فراوان شده اند. در نتیجه هرگز حاضر نمی شوند عکس های قبل از عمل خودشان را منتشر کنند.

تبلیغ برند های مختلف

ملیکا برای برخی از برند های معتبر گاها تبلیغاتی را انجام می داد. تبلیغات وی بدین صورت بود که او بعنوان مدل آرایشی، مدل مانتو، مدل لباس و یا چیز های دیگر برای برند های مختلف نقش مدلینگ را ایفا می کرد. علاوه بر این ها ملیکا تبلیغات فراوانی برای کافی شاپ خود انجام می داد و بسیاری از طرفدارانش برای دیدن او زیاد به این کافی شاپ می رفتند.

نویسندگی ملیکا و انتشار کتاب الف تا الف

شاید گمان کنید که فعالیت های ملیکا محدود به موارد بالا می شود، در صورتی که می توانیم به دیگر مهارت های وی نیز بپردازیم. ملیکا در نویسندگی نیز استعداد بالایی دارد و با وجود ان که تا کنون علاقه خود را مبنی بر کتاب و کتاب خوانی نشان نداده، اما علاقه زیادی به نویسندگی از خود بروز داده است‌. شاید برایتان جالب باشد که بدانید ملیکا تا کنون در زمینه نویسندگی نیز فعالیت داشته و کتاب الف تا الف را به چاپ رسانده است. او توانسته در این زمینه استعداد خود را به اثبات برساند. وی تنها بیست و یک سال داشت که این اثر را به چاپ رساند.

سوالات متداول کاربران

در خصوص ملیکا تهامی و دخترش و رابطه اش با علی یاسینی و امیرحسین نامدار سوالات زیادی از سوی کاربران مطرح می شود. تیم تخصصی گرگ بت سعی کرده بطور جامع به نوع ارتباط های ملیکا و حواشی بوجود آمده برای وی در طول این سال ها بپردازد. اما برخی از کاربران در خصوص این مدلینگ اینستاگرامی سوالات دیگری را مطرح کرده که در این بخش انتهایی آن ها را با شما به اشتراک می گذاریم.

 1. ملیکا تهامی چه شد ؟

  ملیکا پس از افشای رابطه اش با علی یاسینی پیج اینستا خود را غیر فعال کرده و هیچ گونه اخباری از وی در دسترس نیست.

 2. آیا ماجرای ملیکا تهامی و علی یاسینی حقیقت دارد؟

  ما بطور کامل به ماجرای رابطه این دو پرداخته ایم. البته توضیحاتی که داده شده تماما صحبت های امین فردین بوده و شایعه یا حقیقت بودن آن هیچ کدام مشخص نشده است.

 3. ملیکا تهامی و دخترش نفس در حال حاضر کجا هستند؟

  در خصوص ماجرای ملیکا تهامی و دخترش نفس هیچ اخبار تایید شده ای وجود ندارد و تمامی این مطالب توسط امین فردین خبرنگار پشت پرده بیان شده است. در نتیجه هنوز نمی توانیم راجع به صحت این موضوع که آیا واقعا ملیکا با علی یاسینی رابطه داشته و یا از وی حامله شده صحبت کنیم، چه برسه به اینکه بخواهیم بگوییم الان کجا هستند.

 4. چرا پیج ملیکا تهامی بسته شد ؟

   افشا شدن ماجرای رابطه جنجالی ملیکا و علی یاسینی و به دنیا آمدن دخترش باعث شد ملیکا صفحه اینستاگرام خود را مدتی غیر فعال کند.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

 1. من سایت شرط بندی فوتبال معتبری را به نسبت انتخاب کردم ولی برداشت ارز دیجیتال نداشت. بعد اون رفتم سایت پیش بینی بت خانه شرایط خوبی داشت به نسبت و تونستم با کریپتو شارژ کنم و برداشت کنم. لطفا همیشه سایت هایی رو قرار بدید که شارژ و برداشت با کریپتو دارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

This will close in 0 seconds