بیوگرافی مینا نامداری + عکس های سکسی مینا نامدار

با مینا نامداری از جنجالی ترین شخصیت های اینستاگرام بیشتر آشنا شوید

مینا نامداری از فعالان فضای مجازی و شاخ های اینستا بوده که بواسطه لایو های جنجالی در پیج اینستاگرام و رابطه اش با پیام صادقیان و امیر تتلو سر و صدای زیادی به پا کرده است. مینا نامدار یکی از اینفلوئنسرهای دهه شصتی ایرانی می باشد که مقیم ترکیه بوده و در زمیه مد و لباس فعالیت دارد. استوری ها و پست های او نشان از لاکچری گردی هایش در ترکیه داشته و به تبلیغ برند های محبوب آرایشی نیز می پردازد. اگر می خواهید بیشتر با این چهره جنجالی اینستا و بیوگرافی او آشنا شوید، تا انتهای مقاله با ما در گرگ بت همراه باشید.

بارکد سایت گرگ بت

مینا نامداری کیست؟

مینا نامداری کیست ؟

مینا نامداری حدود دو سال در بلژیک بود و پس از مدتی در کشور ترکیه ساکن شد. وی در ترکیه یک گالری راه اندازی کرد بطوریکه در همان نمایشگاه آثار هنری یک کارگردان ترک به او پیشنهاد ایفای نقش کوتاهی در یک فیلم را داد. این فیلم که در سال ۲۰۱۷ پخش شد، پیشنهادهای دیگری را هم برای او در پی داشت. چند نفر به او پیشنهاد بازی در یک برنامه تلویزیونی را داده بودند که چندان جالب نبود. اما در بین آن‌ها از چند برند معتبر در ترکیه که مرکز رفت و آمد ایرانی‌های زیادی بود، پیشنهاد مدلینگ به او شد که مینا از این کار بسیار استقبال کرد و رسماً به کار مدلینگ روی آورد.

بیوگرافی مینا نامدار

بیوگرافی مینا نامدار

مینا نامدار یک آبان ماهی است. وی متولد ۵ آبان ۱۳۶۹ در تهران است. گفته می‌شود پدر او از تاجران فولاد است و علاوه بر آن به خرید و فروش ملک می‌پردازد. مینا در منطقه یک تهران به دنیا آمد. آن ها زندگی مرفهی داشتند. وی تحصیلاتش را در رشته هنر و نقاشی در هنرستان ادامه داد. بعد از اتمام تحصیلاتش، او به پیشنهاد دوستانش برای ادامه تحصیل عازم بلژیک می‌شود.

مینا نامداری در ایران چه کاره بود؟

مینا نامدار در ایران چه کاره بوده است؟

زمانی که مینا نامدار در ایران بوده به صورت کاملاً حرفه ‌ای بدنسازی انجام می داده است. او یکی از خانم های ورزشکار ایرانی بوده که بدن ورزشکاری و روی فرمی داشته و در برخی از مسابقات بدنسازی نیز شرکت می ‌کرده است. مینا یکی از شاخ های مجازی است که فعالیت خود را از فیسبوک شروع کرد و بعد از آن به اینستاگرام پیوست. او با انتشار عکس ها و فیلم هایی از بدن ورزیده خود در اینستاگرام بسیار معروف و محبوب شد. از آن جایی که در ایران محدودیت های زیادی برای او وجود داشت برای همیشه به ترکیه مهاجرت کرد.

اینستا گرام مینا نامداری

فعالیت مینا نامدار در اینستا گرام

مینا نامداری اینستا گرام داشته و از طریق آن توانسته به معروفیت زیادی برسد. وی اولین فعالیت خود را در تاریخ ۲۴ می ۲۰۱۷ در اینستاگرام با منتشر کردن پستی آغاز کرد. مینا نام دار هنر خاصی نداشته و فقط با منتشر کردن عکس و فیلم های لختی در صفحه خود توانسته مخاطبان زیادی را بدست آورد. البته او در لایو هایی که می گذارد، بیان کرده که مدل و هم چنین چهره اینستاگرامی است و انتشار این مدل عکس ها در همه دنیا به جز ایران طبیعی است.

از آن جایی که وی توانسته در اینستا گرام مخاطب زیادی را بدست آورد، شروع به تبلیغات کرده است. مینا نامدار اینستا را شبکه ای خوب و مفید برای دیدن عکس و فیلم های مختلف بیان کرده است. گفته شده که او پیج خود را برای کار های تبلیغاتی راه اندازی کرده است. در این پیج تاکنون حدود ۴۰۰ پست منتشر شده و هم چنین نزدیک به 700 هزار نفر دنبال کننده و یا همان فالوور دارد.

البته این را هم باید گفت که مینا برای این که بتواند به این تعداد از دنبال کننده برسد، هر کاری کرده است. به عنوان مثال او همیشه با لباس های بسیار باز عکس و فیلم در صفحه خود منتشر می کند و یا این که با افراد معروف دیگر بحث و دعوا الکی راه می اندازد تا مردم را کنجکاو و جذب کند.

لایو های مینا نامداری در اینستا

لایو مینا نامدار در اینستا

مینا نامداری همیشه در اینستاگرام خود لایو گذاشته و در مورد موضوع های بحث برانگیز صحبت می کند تا تعداد نفرات بیشتری در لایو او حضور پیدا کنند. او یک بار در لایوی که گذاشته بود، بیان کرد که با دختر خاله اش در رابطه بوده و با هم ارتباط جنسی داشته اند. وی حتی این را هم بیان کرد که حتی یکی دو ماه اخیر نیز با هم در ارتباط بوده اند. این حرف های زننده او باعث شده بود که تا مدت ها مردم در مورد این لایو صحبت کنند.

از دیگر لایو های زننده مینا می توانیم به لایو شبانه او با رها پیت ترنس اینستاگرام اشاره کنیم که مورد انتقاد بسیاری از کاربران قرار گرفت. در واقع این لایو ها به قدری غیر اخلاقی هستند، که برخی از افراد به صورت کلیپ آن ها را درست کرده اند و هم اکنون کلیپ مینا نامدار در یوتیوب و آپارات پخش شده است.

عکس های سکسی مینا نامداری در اینستاگرام

عکس های سکسی مینا نامداری در اینستاگرام

مینا نامداری اینستا را می توان از هشتگ های محبوب برای ایرانیان و به خصوص نوجوانان و جوانان ایرانی دانست. با سرچ این هشتگ در اینستاگرام می توانید به عکس های او دست یابید. عکس های این چهره، تصاویری برهنه است. لازم به ذکر است که برخی از تصاویر مینا نامدار به دلیل برهنگی کامل، توسط اینستاگرام حذف شده است. با این وجود او به فعالیت های نامناسبش ادامه می دهد. وی به دنبال افزایش بیش از پیش فالوور، حاضر به انجام هر رفتار و انتشار هر نوع تصویری می باشد.

ماجرای رابطه با امیر تتلو

رابطه مینا نامدار با تتلو

مینا نامدار و رابطه اش با امیر تتلو نیز تا مدت ها در صدر اخبار فضای مجازی و اینستا گرام قرار داشته است. مینا همیشه در لایو هایش تتلو را مورد ستایش قرار داده و ذکر کرده که اگر مشاورانی مانند آریانا نبودند، امیر می توانست پیشرفت چشم گیرتری داشته باشد.

مینا نامداری مدتی قبل توانسته بود که با امیر تتلو ملاقات کند. خیلی از افراد بر این باور بودند که مینا نیز یکی از دوست دختر های تتلو است. البته این را هم باید بگوییم وی در استوری های خود از دختران ترکیه برای این که به دیدن تتلو بروند، دعوت می کرد. رابطه مینا و تتلو بعد از مدت کوتاهی تمام شد و هم چنین مینا در یکی از استوری هایش بیان کرد که تتلو با من قهر کرده و جواب تماس های من را نمی دهد.

مینا نامدار و پیام صادقیان

مینا نامدار و پیام صادقیان

در تعطیلات عید سال ۱۳۹۷ بود که مینا نامدار ویس هایی از پیام صادقیان مدیر سایت 69 بت منتشر کرده که محتوای آن نشان از رابطه بسیار عاطفی بین این دو بوده است. در واقع این ویس ها نشان می داد که این دو چهره با یکدیگر دوست بوده و رابطه داشته اند. پیام صادقیان که از انتشار این ویس ها خوشایند نبود، تمام آن ها را دروغ پنداشت. وی این صحبت ها را تکدیب کرد و به وی القاب ناشایستی را نسبت داد. این صحبت ها واکنش مینا نام دار را برانگیخت و او را تهدید کرد که عکس ها و فیلم های دو نفره شان را منتشر می کند.

در ادامه مینا دست به افشاگری هایی علیه پیام صادقیان زد. وی در اقدام اولش شروع به انتشار ویس هایی از پیام صادقیان کرد که در این ویس ها پیام صادقیان او را عشق خود خوانده و به او ابراز علاقه ی شدیدی کرده است. مینا نامدار پیام صادقیان را متهم به خیانت کرد و در چند لایو حرف های تندی را علیه وی زده بود.

مینا دلیل این حرف ها و افشاگری ها را جدی شدن رابطه اش با پیام صادقیان دانست و گفت پیام حتی با برادر وی حرف زده و قصدش برای ازدواج جدی بوده است. مینا در اقدام بعدی در یک لایو دیگر اعلام کرد که پیام همزمان که با او بوده با دختر خاله اش نیز رابطه داشته است.

مینا نامداری در یکی دیگر از لایو های اینستا در مورد اتهاماتش به پیام صادقیان ادعای انتشار مدارک در مورد این رابطه کرد. او گفت من میتونم مدرک و سند ها را رو کرده و یک نفر رو از ایران رفتنش برای همیشه محروم کنم. اونم منی که وضعیت پیام رو میدونم، البته اینقدر نمک به حروم هست که ممکنه چنین کاری بکنم، اینقد عوضی بازی دراورده که ممکنه چنین کاری بکنم، الانم دارم میرم خونه رفیقم تا در مورد همین قضیه حرف بزنیم. او ادعا می کرد در روز های سخت غربت همواره کنار پیام بوده است.

ماجرای لایو خودکشی مینا نامداری

ماجرای لایو خودکشی مینا نامداری

سرانجام مینا نامداری در یکی از لایو هایی که برگزار کرد، اعلام نمود که دیگر نمی خواهد به زندگی کردن ادامه دهد. میلاد که در آن لایو حضور داشت، این حرف او را یک شوخی تلقی کرد. اما مینا با تیغی که بر روی رگ دستش کشید، همه را شوکه کرد. با این که او تصمیم به خودکشی داشت، اما دوستانش که شاهد این ماجرا بودند، سریع او را به بیمارستان منتقل کردند. در نهایت پس از چند روز، او صحیح و سالم به خانه اش بازگشت.

لایو با پسر بچه 14 ساله

لایو مینا نامداری و پسر بچه 14 ساله

از جنجالی ترین لایو های مینا نامداری، لایو او با یک پسر بچه ی ۱۴ ساله بود. این لایو به دی ماه سال ۱۳۹۹ باز می گردد که وی یک پسر ۱۴ ساله را در لایو مشاهده می کند. این پسر نوجوان می گوید که بسیاری از همسن هایش با عکس های مینا دست به خود ارضایی می زنند. مینا نیز این پسر بچه را برای رفع نیاز های جنسی اش راهنمایی می کند.

این لایو به قدری نامناسب بود که علاوه بر واکنشات منفی که به همراه داشت، توانست واکنش مسئولین ایران را نیز برانگیزد. محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات ایران، نسبت به این لایو واکنش نشان داد و مسئولین مرتبط را برای رفع مشکلات نوجوانان راهنمایی کرد. پس از این ماجرا مینا دستگیر شد و اعلام کرد که به ایران دیپورت می شود.

ماجرای دستگیر شدن مینا نامداری

ماجرای دستگیر شدن مینا نامداری

مینا نامداری همچون بسیاری از شاخ های مجاز برای خود حاشیه هایی نظیر دستگیر شدن درست کرده تا بیشتر معروف شده و فالوورانش افزایش پیدا کنند. سایر چهره های اینستاگرامی نیز به او می چسبند و یا از او، به قول معروف اسکی می‌ روند تا به این گونه آن ها نیز معروف شوند. بعد از خبر بازداشت شدن یکی از شاخ های مجازی، دستگیری وی یکی از حواشی بود که بعد از این خبر او برای خود به وجود آورد.

در این باره باید بگوییم که او مدتی قبل در یکی از لایو های خود با گریه بیان کرد که بازداشت شده است و قرار است به ایران بازگردانده شود. اما از آن جایی که حتی بازداشت شدن او توسط اینترپل در خاک این کشور با سایر بازداشتی ها متفاوت است، برخی از افراد بیان کردند که این فیلم ساختگی است و برای این که دیده و مطرح شود این کار را انجام داده است.

او در لایو بیان کرده که بازداشت شده و هنوز در خاک ترکیه است و این گوشی را به او داده اند تا لایو برگزار کند و ابراز پشیمانی کند. اما همه افراد می‌ دانند که بازداشت شدن به این گونه نیست حتی اگر اینترپل ترکیه فرد را بازداشت کرده باشد. در واقع مینا این کار ها را فقط برای ایجاد حاشیه و مطرح شدن اسمش انجام داده است.

درآمد مینا نام دار چقدر می باشد؟

درآمد مینا نامدار چقدر می باشد؟

مینا از زمانی که به ترکیه مهاجرت کرده به دلیل داشتن فالورهای زیاد، از طریق اینستاگرام برای خود درآمدزایی می ‌کند. به این گونه که او پیج ها و محصولات سایر افراد را تبلیغ کرده و در ازای آن پول دریافت می کند. البته باید افزود که منبع اصلی درآمد او در حال حاضر سایت شرط بندی است که همیشه تبلیغ آن را می‌ کند.

سوالات متداول کاربران

در خصوص این چهره جنجالی اینستا سوالات زیادی از سوی کاربران مطرح می شود. به همین دلیل ما از طریق مجله gorgbet در بخش انتهایی تصمیم گرفتیم تعدادی از سوالات رایج که از سوی کاربران مطرح می شود را پاسخ داده و آن ها را با شما به اشتراک بگذاریم.

  1. مینا نامداری چند سالشه ؟

    مینا نامدار متولد ۵ آبان ۱۳۶۹ در تهران است.

  2. مینا نامدار چرا دستگیر شد ؟

    وی هرگز دستگیر نشده و در واقع مینا این کار ها را فقط برای ایجاد حاشیه و مطرح شدن اسمش انجام داده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

This will close in 0 seconds