بیوگرافی پرستش عربلو + عکس های قبل عمل زیبایی

پرستش عربلو (دوست دختر سابق داوود هزینه) مانند تمامی شاخ های اینستا جزو یکی از پرحاشیه ترین ستاره های این روزهای فضای مجازی اسـت. او کـه توانست درکنار آقای هزینه برای خود شهرتی دست و پا کند، امروزه با تبلیغ سایت های شرط بندی منبع درآمد خوبی را برای خود ایجاد کرده اسـت. اگر می خواهید در مورد این فعال اینستاگرامی بیشتر بدانید، تا انتهای مقاله با ما در گرگ بت همراه باشید.

بارکد سایت گرگ بت

پرستش عربلو کیست؟

پرستش عربلو کیه ؟

پرستش عربلو یکی از افرادی است که بواسطه دوست دختر شدن داوود هزینه به شهرت رسیده است. او پس از دوستی با داوود هزینه به یکی از شاخ های اینستا تبدیل شد. اسم اصلی او اعظم است اما درفضای مجازی به پرستش معروف است. پرستش متولد سال ۱۳۶۴ در تهران است.

پرستش تاکنون چندین بار ازدواج کرده و از همسرانش جدا شده است. او با دوستی با داوود هزینه که او هم یکی از شاخ های مجازی و اینستاگرامرهای معروف ایرانی می باشد، بیش از پیش شناخته شد. او توانست نامش را در ذهن کاربران ایرانی اینستاگرامی برای همیشه حک کند.

شاخ اینستا شدن راه های زیادی دارد. از جمله وارد رابطه شدن با سلبریتی ها یا شاخ های دیگر و یا مدل شدن برای برندهای مختلف. پرستش عربلو فردی است که توسط رابطه اش توانست به شهرت برسد.

دوست پسر های پرستش عربلو

دوست پسر های پرستش عربلو

پرستش عربلو را بیشتر با داوود هزینه می شناسند. داوود پسری بود که توسط یک کلیپ از یک دختر توسط شبکه های اجتماعی معروف شد و سپس به ترکیه مهاجرت کرد. پرستش گویا قبل از رابطه با داوود هزینه با سامان قاسم زاده ازدواج کرده که پس از مدتی از هم جدا شدند. او با یکی از بدنسازان اینستاگرامی بنام سعید شنی وارد رابطه شد و پس از مدتی این رابطه نیز به مانند روابط قبلی سرانجامی نداشت.

پرستش سپس به کشور ترکیه رفته و با داوود هزینه وارد رابطه شد. او پس از رابطه با داوود با علی الله یکی دیگر از شاخ های مجازی دوست شد که فالور های زیادی بین این دونفر انتقال یافت. به احتمال زیاد کسانی که نام آنها در اینجا آورده شده برای افزایش فالوور بیشتر باهم برای مقطعی وارد رابطه شده بودند.

پرستش و سامان قاسم زاده

پرستش و سامان قاسم زاده

پرستش عربلو طبق گفته های خودش با سامان قاسم زاده مدتی در رابطه بوده و حتی با هم ازدواج کرده بودند. اما پس از مدتی از یکدیگر جدا می شوند و پرستش با سعید شنی آشنا می شود. اما باز هم پس از مدتی از او هم جدا می شود.

سامان قاسم زاده همسر سابق پرستش ، بدن ساز و اینفلوئنسری است که در اینستاگرام معروف شده و کار مدلینگ را هم به واسطه استایل عجیب خود انجام می دهد. قاسم متولد دهه ۶۰ است و تا کنون از میزان تحصیلات خود حرفی نزده است. سامان در رشته بدن سازی فعالیت می کند و با کلیپ هایی که از زندگی لاکچری و خفن خود منتشر می کند، توانسته خود را به یکی از چهره های شناخته شده در اینستاگرام تبدیل کند.

پرستش عربلو و داوود هزینه

پرستش عربلو و داوود هزینه

پرستش عربلو پس از مهاجرتش به ترکیه سالن زیبایی خود را در آن جا افتتاح کرد و از این طریق توانست در رده انسان های لاکچری مانند داوود هزینه قرار بگیرد. پرستش با داوود وارد رابطه و دوست دختر او شد. داوود هزینه همان طور که از نامش پیداست برای دوست دخترهای خود بسیار خرج کرده و بیشتر درآمد خود را صرف دخترهای اطرافش می کند.

پرستش قبلا دوبار در ایران ازدواج کرده بود. او گفته بود که ازدواج سوم برایش دشوار است و بسیار سخت می تواند تصمیم ازدواج بگیرد. اما به راحتی بار سوم با داوود وارد رابطه و همانطور که گفتیم خود را بعنوان دوست دختر آقای هزینه معرفی کرد. آن ها رابطه نسبتا خوبی با یکدیگر داشتند اما پس از یکسال از هم جدا شدند.

اینستاگرام parastesh arabloo

اینستاگرام پرستش عربلو

شما با ورود به ای دی parastesh.arabloo در اینستاگرام میتوانید وارد پیج شخصی پرستش شوید. در پیج شخصی پرستش عکس های شخصی زیادی وجود دارد و هر از چندگاهی لایو برای طرفداران خود میگذارد. پیج او 230  هزار فالوور دارد.

اینستاگرام پرستش یکی از پربازدید ترین پیج های ایرانی است. او چندین سال است که فعالیت می کند و هر سری رفتارهای گوناگونی انجام می دهد. همین باعث شده که دنبال کنندگانش کم نشوند. زیرا اصولا شاخ های مجازی هر کدام یک دوره کوتاه مدت اسمشان بر سر زبان ها می افتد و پس از مدتی اگر استراتژی نداشته باشند فراموش می شوند. اما پرستش به این صورت عمل نکرده است.

پرستش عربلو قبل از عمل زیبایی

پرستش عربلو قبل از عمل زیبایی

پرستش عربلو قبل از اینکه تبدیل به یک شاخه اینستاگرام شود، به عنوان یک فرد معمولی زندگی می کرد. این شخص بعد از از عمل های زیبایی فراوانی که در اندام و صورت خود انجام داد، تغییر قیافه و با عکس هایی که در صفحه اینستاگرام و کانال تلگرام خود به اشتراک گذاشت شناخته شد. تاکنون هیچ عکس قبل از عمل زیبایی این شخص در اینستاگرام و فضای مجازی منتشر نشده است.

عکس های پرستش عربلو

عکس های پرستش عربلو

همانطور که پیش از این گفته بودیم، عکسهای پرستش عربلو را میتوانید علاوه بر پیج شخصی خودش در اینستاگرام، در تلگرام او نیز مشاهده کنید. البته عکس های این شاخ اینستا در پیج پسران زیادی که اغلب به او در رابطه بوده اند مشاهده می شود.

پرستش در اکثر این عکس ها در حال عشق و حال با آنها می باشد و این کار به عنوان یک کار روتین و کاملاً طبیعی برای پرستش و همینطور شاخ های اینستاگرامی امثال او تبدیل شده است. در واقع از همین طریق است که افرادی می‌توانند تا جنجال ها و حواشی بسیاری در اینستاگرام و سایر شبکه های اجتماعی به پا کرده و بدین ترتیب افراد بسیاری را به دنبال خود بکشانند و از این طریق معروف تر شده و کسب درآمد کنند.

پرستش عربلو الان کجاست؟

پرستش الان کجاست؟

پرستش عربلو بعد از اتمام رابطه اش با داوود هزینه مدتی در ترکیه ماند اما سپس به ایران بازگشت. او هم اکنون در ایران زندگی می کند. پرستش چند روزی است عکس هایش را در کنار پسری به نام رامین در اینستاگرام منتشر می کند. گویا آن ها وارد رابطه شده اند و در کنار هم زندگی می کنند. رامین هم در صفحه اینستاگرامش عکس های دو نفره خودشان را به اشتراک گذاشته است. رامین به اندازه پرستش فالوور ندارد و معروف نیست.

سوالات متداول کاربران

در خصوص پرستش و حواشی پیرامون وی سوالات زیادی از طرف کاربران مطرح می شود. به همین دلیل در بخش انتهایی معرفی این شخص، تصمیم گرفتیم از طریق مجله گرگ بت تعدادی از سوالات متداول کاربران را با شما در میان بگذاریم.

  1. پرستش عربلو قبل از عمل زیبایی چه شکلی بوده؟

    تاکنون هیچ عکس قبل از عمل زیبایی این شخص در اینستاگرام و فضای مجازی منتشر نشده است.

  2. آدرس پیج اینستاگرام پرستش چیست؟

    شما با ورود به ای دی parastesh.arabloo در اینستاگرام میتوانید وارد پیج شخصی پرستش شوید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

This will close in 0 seconds